Výroba reklamy, servis kopírovacích strojů - MEA NB s.r.o.

Firma MEA NB s.r.o. působí na českém trhu od roku 1992. Původním cílem společníků bylo založit servisní organizaci, která by převzala závazky končícího podniku vyrábějícího do té doby kancelářskou techniku a stolní kreslící plotry.

Servis těchto zařízení a tím i jejich dostupnost a požadavky zákazníků dovedly v krátké době společnost k rozšíření činnosti o výrobu tabulí, firemních štítů, světelných reklam, navigačních systémů a plotrovou grafiku. Tato činnost se začala rozvíjet nezávisle a vzniklo samostatné oddělení reklamních služeb pro místní podnikatele.

Servisní oddělení postupně rozšířilo svoje služby o dodávky a montáže elektronických zabezpečovacích a kamerových systémů, pobočkových ústředen, kopírovacích strojů a další kancelářské techniky.

Zlom v působení firmy přichází v roce 1996 s nástupem mobilní sítě GSM. V provizorních prostorech vzniká první prodejna, která nabízí mobilní telefony a služby tehdejší společnosti Eurotel. Další prodejny se postupně otevřely v České Lípě, Děčíně, Mladé Boleslavi a Mělníku.

V pozdějších letech nabízela firma MEA NB s.r.o. služby od operátora O2 Telefónica a souběžně firma IB - Iva Bechyňová služby od operátora T-Mobile.

V roce 2000 se MEA NB s.r.o. stěhuje do nově zrekonstruovaných prostor na roh náměstí v Novém Boru. Sem je postupně přesunuta i reklamní agentura. Volné prostory jsou pak pronajímány ostatním zájemcům.

V roce 2011 firma ukončila spolupráci s operátorem O2 Telefónica a tím skončily všechny prodejny firmy MEA NB s.r.o..
Služby operátora T-Mobile dále nabízejí prodejny v Novém Boru, České Lípě a v Mělníku a to jako Partnerské prodejny T-Mobile pod firmou IB - Iva Bechyňová.
Od začátku listopadu 2013 firma IB - Iva Bechyňová otevřela Partnerskou prodejnu v Rumburku, ta byla k 31.8.2015 zrušena.
K 30.6.2016 IB - Iva Bechyňová zrušila svou pobočku Partnerské prodejny T-Mobile v Mělníku.
K 31.10.2016 IB - Iva Bechyňová zrušila své pobočky Partnerských prodejen T-Mobile v Novém Boru a v České Lípě. Tím ukončila veškerou spolupráci se společností T-Mobile.


A to jsou naše začátky:
Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS

||||

Chráněná dílna | Elektrická energie | Internetové nákupní centrum | Polymery | Výpočetní technika